Hakkımızda

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmamız Aracılığı İle Evden Taşınma Gününüzü Keyfe Dönüştürün

Bursa Yurttaş Evden Eve Nakliyat Hakkında, Yeni eve taşınma işlerinizi Bursa evden eve nakliyat firmamız aracılığı ile bir keyfe dönüştürün evet bizim ile evden eve taşınmak keyiflidir. Yeni bir ev yeni bir iş yeni bir yaşam tarzı ve yeni bir komşu edinmek gayet keyiflidir. Evden eve nakliyat günün yaşam şartlarına göre keyifli olduğu kadarı’da zordur Çünkü yeni bir hayat tarzıma uymak ve eskileri silip yeniye başlamak zaman alır.

Profesyonel Bursa evden eve nakliyat hizmeti her zaman en iyisi hak ettiğiniz takdirde bizim için ve sizin için neresi olursa olsun güzeldir. Yurttaş nakliyat ailesi olarak kuruluşumuzdan beri sizlere her zaman en iyi hizmet ve kaliteli sunmaktan mutluluk duyarız.

ARAÇ FİLOSU

“Evden eve taşıma araç filomuzla sizler için Türkiye’nin her bir yanına şehir içi ve şehirler arasında hizmet vermek için 7/24 saat yanı başındayız. Bursa da kurulan evde eve nakliyat şirketimiz Bursa’nın her bir bölgesine ücretsiz exper hizmeti vererek daha sağlam ve daha güvenilir bir nakliye hizmeti vermektedir.”

Bursa Şehirler Arası Nakliyat, Bir çok gölgelerde şubesi olan firmamız Türkiye’nin her bir yerinde kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliye’de anlaşma sağladığımız takdirde kısa mesafeli olan illerimizde gün içerisinde uzak olan mesafeli illerimiz ise 3 gün içersinde yeni evinize eşyanızı teslim etmekteyiz.

Nakliyat firmasını ararken en önemlisi hangi firma güvenli olduğunu araştırmak daha mantıklıdır. Çünkü şehirler arası evden eve nakliye’de güvenilir bir firma her zaman müşteri memnuniyeti için uğraşır ama sıradan bir firma ise herhangi bir memnuniyet herhangi bir hizmet bile size sunmaz ve onuda bir kenara bırakalım güvenilir bir firmaya eşyanızı bile teslim etmeyiniz.

Yurttaş nakliyat olarak  bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olup şehir içi ve şehirler arası olarak kaliteli ve profesyonel ekipmanlarımızla sizler için buradayız. Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizde her zaman güven ve kalite vardır. Bursa’nın her yerinde hizmet veren firmamız Bursa halkına verdiği hizmeti diğer illerede aynı hizmeti vermeye devam ediyor.

DEPOLAMA

Depolama hizmeti, şirketimiz evden eve nakliyat hizmetle yetinmeyip sizlere Bursa’nın her iki tarafında  ve  ilçelerinde bulunan oda tipli depolarımızla hizmet vermektedir. Sizin için özel üretmiş olduğumuz +oda tipli ile eşyanızı daha güvence altına alabilirsiniz. Sizde fazla olan eşyalarınız için kara kara düşünmenize gerek kalmadan Yurttaş depolama ile güvenli bir şekilde eşyanızı teslim edebilirsiniz.

Güvenli taşıma, Firmamız kuruluşundan beri tüm hizmetlerinde garantili ve sigortalı bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir. Bizim için hizmet her zaman ön planda olup ve tüm eşyalarınızı A’dan Z’e kadar profesyonel kadrolu ekipmanlarımız tarafından paketlenip ve diğer tarafa götürlüp aldıkları gibi sizlere teslim etmekteler. Bizi aramadan önce bizimle çalışan tüm müşteri memnuniyeti araştırıp kimle nerde ne tür çalışmamız olmuştur araştırma sonucunda öğrenebilirsiniz. Bizim için önemli olan biri müşteri memnuniyeti ikinci ise hizmettir. Biz hizmetlerimize her zaman güveniyoruz ve yapmış olduğumuzu hizmetinde severek gönül rahatlığıyla yapıyoruz.

PAKETLEME

Profesyonel paketleme, kalite ve hizmet her zaman en önemlidir, Yurttaş nakliye paketleme konusunda eşyanın yeni ve eski olmasına bakmadan tüm eşyalarınızı özenle titizle paketlemesini yapar Kaliteli paketleme eşyanın daha güvenli taşımasını sağlar paketlenmeyen bir eşya çizilme ve kırılma meydana getirir ama paketlenen eşyalar ise ne kırılma nede cizilme meydana getirmez bizim size önerimiz anlaşma sağladığınız firmaya eşyanızı hepsini paketlemesini isteyiniz.

Yurttaş evden eve nakliyat olarak  18 yıllık tecübesiyle sizlere hizmet vermekten onur duyarız . Firmamızın personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Eşyalar sizin istediğiniz şekilde yeni evinize yerleştirilir. Kolilenen ufak tefek ve kırılacak eşyalarınız; sizin kullanım kolaylığınıza ve zevkinize göre yerleştireceğiniz eşyalar olduğundan, koli içindekiler boşaltılmaz koli şeklinde evinize bırakılır.

Bu işlem yerleşmenin sizin açınızdan işkenceye dönüşmemesi için gereklidir. Ayrıca yerleştirme ile ilgili bir talebiniz olursa bu işlem ekstra olarak tarafımızdan yapılır. Beyaz eşyalar nakliye vidaları çıkartılıp, tesisatı hazırsa bağlantısı yapılır. Böylece evden eve taşınma süreci bitmiş olur.

HİZMET ANLAYIŞI

Firmamız sizlere daima iyi hizmeti verebilmek adına tüm araç filosunu yeni ve ev eşya taşımacılığına uygun olarak dizayn etmiştir. Tüm araçlarımız her büyüklükteki evi rahatlıkla taşımaya müsaitdir. Araçlar çelikkasa sayesinde eşyanın alındığı yerden gideceği yere kadar hiç bir şekilde zarar görmeden transferi yapılmaktadır.

Yurttaş Nakliyat asansörlü evden eve nakliyat, evden eve ve şehir içi şehirler arası yük taşımacılığında sektörün lider firmasıdır. Evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.