Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

BURSA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Yurttaş Bursa asansörlü evden eve nakliyat servisimizde ev taşıma, ev eşyası güvenli taşıma, hizmetinde iddalıyız. Ev taşıma hizmeti almak durumunda olan müşterimiz, ister istemez bir çok kaygı taşımaktadır. Gününde geleceklermi, gelen ekip elemanları doğru şekilde işleriniz yapabileceklermi. Günümüzde insanlar yüksek miktarda para ödeyerek aldıkları mobilyaların, elektronik cihazların, beyaz eşyaların taşıma sırasında zarar göreceği endişe taşımaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise ayak üstü, kaptı kaçtı firmalaın yapmış olduğu ev taşıma işleri ve bu durumların şikayet olarak duyulmasıdır. Hal böyle olunca evden eve nakliyat işini kurumsal ve doğru olarak yapanların kendilerini ifade etmek zorunda kalmaktadırlar.

Yurttaş Bursa asansörlü evden eve nakliyat olarak biz, yapmış olduğumuz keşif (expertiz) çalışması sonucu, müşterimize ev taşıma, eşya taşıma işinin tarafımızca nasıl gerçekleştirileceğini anlatıyoruz. Müşterimiz yapmış olduğumuz teklifi kabul ederse, belirtilen gün ve saatte taşıma araçımız, nakliyat asansörümüz ve ev taşıma ekibimiz ile taşıma işini yapıyoruz. Müşterinin evinde bulunan eşyaların, özelliklerine uygun olarak doğru şekilde ambalajlanması (paketleme) işimizin ilk bölümüdür. Paketlenen eşyalar nakliyat asansörü plartformuna konularak nakliyat aracına düzenli olarak, zarar görmeyecek şekilde istiflenmektedir. Nakliyat aracımız her türlü hava koşulunda eşyalar zarar görmeden taşınacak biçimde yapılandırılmıştır.

Asansörlü ev eşyası taşıma daire yüksek katlarda ise nakliyat asansörü en müsait olan balkon yok ise geniş pencereye denk gelecek biçimde açılmaktadır. Nakliyat asansörü kurulumunda eşyaların güvenli, zarar görmeden taşınması, ekibin güvenliği, cevre güvenliği birinci plandadır. Eşyalar asansör plartformuna belli miktarda, dışarıya taşmayacak, kaymayacak şekilde yerleştirilmelidir. Ev taşıma işinin hızlı olması için riske girilmemelidir. Asansörlü taşıma hızı en makul şekilde tutulmalı ve bir operatör tarafından kullanılmalıdır.

Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacınız olduğunda, Yurttaş asansörlü evden eve nakliyat tercihiniz olmalıdır. Sizlere en güvenilir, sorunsuz, ekonomik ev taşıma hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bursa-evden-eve-nakliyat
yurttas-evden-eve-nakliyat-paketleme
yurttas-evden-eve-nakliyat-paketleme