Bursa Evden Eve Taşımacılık

Yurttaş Evden Eve Taşımacılık

Bursa ilimizde evden eve nakliyat hizmetleri sunan birçok firmalardan ise maalesef ki piyasa fiyatından yüksek fiyata evden eve nakliyat hizmetleri alınabiliyor.

Bu durum sonucunda ise nakliyat firmaları daha fazla oranda kazanç elde ederken, tüketiciler ekonomik yönden zarara uğrayabiliyor.

Bu sebeple, Bursa profesyonel evden eve taşımacılık şirketi olarak kaliteli ve güvenilir evden eve taşımacılık hizmetleri yanısıra, müşterilerimizin ekonomik yönden sıkıntı yaşamaması açısından da mümkün olan en uygun fiyat tarifesi ile şehirlerarası ve şehiriçi evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.


Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve taşımacılık fiyatları evden eve nakliyat hizmetlerinde en önemli ayrıntılardan bazıları. Müşterilerilerimizin ekonomik yönden zorlanmaması, kesinlikle en uygun fiyat tarifesinden evden eve taşımacılık hizmetleri yapabilir.

Paketleme Hizmeti

Hizmetlerimiz

Bursa Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Bursa profesyonel evden eve taşımacılık fiyatlarımızda bedelsiz en düşük fiyat tarifesi şehirlerarası ve şehiriçi evden eve taşımacılık hizmetleri. Bursa ilimizden 2001 kuruluş tarihiimizden itibaren piyasa fiyatı altı fiyatlardan evden eve nakliyat hizmetleri bulunmaktadır. Geniş nakliyat araçlarımızda ve personelimizde personelimizde en son haftanın tüm günlerinde

                                                                                   Fiyat Tekliflerimiz

Bursa ilimizdeki pekçok evden eve taşımacılık şirketlerimizden farklı şehirlerarası ve şehiriçi evden eve taşımacılık hizmetlerimizde whatsapp destek kanallarımızda sizlere pratik bir fiyat teklifi sunuyoruz. Bursa ilimizin tüm bölümlerinden eşyalarınızın deneyimlerini tarafımızdan gerçekleştiriyoruz. Exper işlemimizi, sadece birkaç dakika devam etmekte olan hızlı bir şekilde açık ve net bir şekilde teklif ettik. Fiyat tekliflerimizde kabul edilebilirde dilediğiniz saat veya günde belirtmiş olduğumuz ev veya ofis adresi ulaşarak oğlum sistem asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimizi başlatıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nakliyat Fiyatları Nasıl?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?

Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.

Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ev taşımak hepimizin en büyük sıkıntılardan biridir  heleki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise  ucuz fiyat veren kişiler  genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıtın ve sözleşmenizi yapın

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Taşındığı yeni adresde yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.

Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır ?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.

Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Bizi Deneyenlere Kulak Verin

müşteri yorumları

MÜNEVVER DÜZAYAK

Bursa’dan eskişehir’e kadar evimi hiç zarar görmeden taşıyan yurttaş evden eve taşımacılığa çok teşekkür ederim.

   ALİ ÇİÇEK

Kapılarım dar oldugu için balkondan asansörle taşıma yapıldı paketleme ve kutulamada oldukça başarılıydı . Eşyalarımı kırılmadan zarar görmeden taşıdılar arkadaşlara teşekkür eder başarılar dilerim.

müşteri memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Yurttaş nakliyat: evden eve nakliyat alanında  yılından beri ilk günkü şevk ve heyecanımız ile siz degerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Her türlü nakliyat işleriniz için düzenli ve güvenli bir şekilde taşıma garantisi vermekteyiz.Ana amacımız salt müşteri memnuniyetidir ve bunun için günün koşularının gerektirdigi her türlü malzeme ve ekipmanı sağlayarak şirketimizde son model araçlar birinci sınıf kaliteli malzeme ve işinin ustası elemanlar sizlere hizmet etmektedir.