En İyi Bursa Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılmalıdır ?

İddalı bir başlık attığımızı biliyoruz, Bursa evden eve nakliyat işinde en iyi firma olmak tabiki kolay değildir. En önemli olan nedir biliyormusunuz, kesinlikle ve kesinlikle müşteri memnuniyeti. Yapmış olduğunuz ev eşyası taşıma işinde iyi olursanız, müşteriniz memnun olacak ve hakınınzda olumlu referans olacaktır. Bu tabi kolay değil, evden eve nakliyat sektöründe Bursa da uzun yıllardır hizmet vermekte olan Yurttaş evden eve nakliyat, güvenli ev eşyası taşıma işinde her noktada dikkatli ve özenli çalışmaktadır.

Evden eve nakliyat işinde birinci unsur müşteri ile anlaşılan gün ve saatte eksiksiz olarak zamanında işe başlamaktır. İlk olrak evde bulunan eşyaların dikkatlice ve olması gerektiği gibi paketlenmesidir. Kırılacalar ve giysiler kolilere konularak güvenle taşınmaktadır. Cam ve porselen eşyalar, kolilere konulmadan, kağıt ile iyice sarılmalıdır. Oturma grupları balonlu naylon kullanılarak paketlenmektedir, mobilyalarda kırılma ve çatlamalara karşı köşe kartonu mutlaka kullanılmalıdır. Elektronik ve elektrikli cihazlar önce streç film ile sonrasında, havalı naylon ile ambalajlanmalıdır. Beyaz eşyaların su ve gider tesisatları sökülmeli ve boşaltılan eve zarar vermemek için su, doğalgaz ve elektrik girişlerden kapatılmalıdır.

Bursa-evden-eve-nakliyat
en-iyi-evden-eve-nakliyat-firması

Nakliyat Ekibi Nelere Dikkat Etmelidir ?

Asansörlü nakliyat aracı ile taşınan eşyalar, belli bir sıra ile araca yüklenmeli ve sarsıntıdan dolayı zarar görmeleri engellenmelidir. Bursa evden eve nakliyat işinde en önemli konu, bir an evvel iş bitsin diye acele edilmemeli, yaptığınız işe özen göstermeniz gerektiğini bilmenizdir. Müşteri ile taşıma esnasında mesafeli olmalı, gereksiz konuşma ve tartışmalara girmemelisiniz. Ev taşıma sırasında genellikle müşteriler, kaygılı ve heyacanlı olmakta ve her konuya müdahale etmeye yatkındırlar, bu konu hakkında elemanlarınızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.