EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI NELERDİR ?

Güvenli ve Sorunsuz Ev Eşyası Taşıma

Ev değiştirme, satın alma, tayin, sağlık, iş değiştirme her ne sebebten olur ise olsun gerekebilmektedir. Bu durum müşterilerimiz açısından bakıldığında bir meşakat ifade etmektedir. Ailece yaşamını devam ettirdiği evin içerisinde bulunan eşyaların, yeni adresine zarar görmeden nakledilmesini isterler. Kurumsal bir evden eve nakliyat firması ile ev eşyası taşıma günümüzde başarı ile yapılabilmektedir. Güvenli ve sorunsuz ev taşıma işinin aşamaları nelerdir şimdi bunu açıklayalım.

Expertiz - Keşif Yapılması

Bursa evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır çalışmakta olan Yurttaş evden eve nakliyat firmasından, hizmet alacağınız zaman ilk aşama şirketimizden, yetkili bir arkadaşımızın, mevcut evinizin konumu, kat yüksekliği, eşya hacmi hakkında expertiz (keşif) işlemi yapılmaktadır. Expertiz yapan yetkili arkadaşımız, taşınacak eşyaların bir listesini çıkarmakta, özel taşıma gerektiren eşya olup olmadığını değerlendirmektedir. Evden eve nakliyat işi için her iki konum için değerlendirme yapmaktadır. Telefondan bu incelemeyi yapmadan fiyat veren korsan firmalar taşıma günü muhtemelen bi çok sorun çıkaracak ve fiyat farkı talep edecektir.

Planlama ve Fiyat Belirleme

Yapılan keşif çalışması sonucu, firmamızda nakliyatın nasıl yapılacağı, hangi aracın gerekli olduğu, nakliyat asansörü ihtiyacı ve kaç kişilik ekip görevlendirileceği belirlenmektedir. Bu tespitlerle birlikte ortaya bir fiyat değerlendirmesi çıkmaktadır. Fiyat belirlemede taşıma günü,  kat yüksekliği, taşıma mesafesi gibi kriterlerde etkili olmaktadır. Yılların verdiği evden eve nakliyat işi tecrübesi ile taşıma operasyonun ne kadar zaman alacağı tahmin edilebilmekte ve işi başlma saati belirlenmektedir. Bu planlama sonunda müşterimize en uygun evden eve nakliyat fiyatı ve ayrıntılar konusunda teklif sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Operasyonu

Müşterimizin teklifimizi kabul etmesi ve anlaşma sağlanması durumunda. Evden eve nakliyat operasyonu günü belirtilen gün ve saatte nakliyat aracımız, nakliyat asansörü ve ekibimiz yükleme yapılacak adrese gelmektedir. Arac operatörleri gerekli konumlandırma ve asansör kurulumunu yaparlar. Taşıma ekibi evde eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için streç film, balonlu naylon, karton koli, köşe kartonu gibi malzemeler kullanarak eşyaları ambalajlamaktadır. Mobilya ustamız mobilyaların usulune uygun olarak taşınabilmesi için gerekli çalışmaları yaparlar. Eşyaların paketlenmesi belli bir aşamaya geldiğinde, nakliyat asansörü ile nakliyat aracına yükleme yapılmaya başlanır. Evden eve nakliyat süreci evdeki eşyaların tamamının yüklenmesi bitene kadar devam eder. İkinci etapta aynı sıralama ile yeni adreste eşyalar eve taşınmaktadır.

Bursa-evden-eve-nakliyat