Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat, sanıldığı gibi bir kamyon üçbeş yövmiyeli eleman ile yapılacak bir iş değildir. Evden eve nakliyat işini bu şekilde yapabileceklerini sananlar, sektöre çok fazlası ile zarar vermekte, müşteri mağduriyetine sebeb olmaktadır. Asansörlü Bursa evden eve nakliyat ile ev taşıma, işyeri taşıma, malzeme taşıma işleriniz, çok daha güvenli, hızlı ve ekonomik olarak taşınabilmektedir.Bursa evden eve nakliyat sektörünün öncü firması Yurttaş evden eve nakliyat teknolojiyi yakından takip ederek sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Eşyalarınızı kriterlere uygun olarak taşıyoruz. Ev taşıma sırasında zarar görmeyecek biçimde ambalajlayarak (paketleme) asansörlü aracımız ile nakliyat aracımıza yüklüyor ve eve taşıma operasyonunu gerçekleştiriyoruz. Üst katlardan cevreye zarar vermeden, asansör sistemi ile mobilyaların, beyaz eşyalarınızın nakliyat aracına alınması işlemi ile hem hızlı hemde güvenli ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

Nakliyat asansörü, açık kasa uygun büyüklükte araça monte edilmiş, genellikle hidrolik prensibi ile çalışan bir ekipmandır. Nakliyat asansörü sağlam ve hafif olması için alüminyum malzemeden yapılmıştır. Asansör üzerinde bir taşıma plartformu bulunan açılan merdivendir. Farklı yüksekliklere 55 kata kadar açılabilen nakliyat asansörleri bulunmaktadır.